День української писемності та мови

Не було меж здивуванням батьків школяриків-початківців, що простували до приміщення НВК №167 м. Києва у цей похмурий ранок,  коли біля входу їх та вчителів вітали зі святом з чарівною усмішкою та щирими побажаннями група старшокласників у вишуканих вишиванках. Із магічних капелюшків одинадцятикласників усі охочі діставали чарівні побажання – «золоті зерна духовності».
    Клас за класом, кабінет за кабінетом до всіх завітали лектори-волонтери з розповіддю про День української писемності та мови, про Нестора-літописця, про історію творення української сучасної мови.

І ось настала довгоочікувана мить: о 12:30 в єдиному пориві схилилися голови над аркушами. Розпочався ХVII Всеукраїнський радіодиктант  національної єдності. Сотні сердець билися в унісон, сотні рук одночасно писали Слово. Не залишилися осторонь і вчителі, вільні від уроків учителі-предметники та адміністрація долучилися до написання диктанту єдності.

Учні  5-6 класів відзначили цей день участю в літературно-музичній композиції «Мова у нас єдина» та презентацією проекту «Квіти і рослини – символи України».