«День рідної мови» в початковій школі

Третій день тижня початкової школи був присвячений нашій рідній мові. Яскравістю, оригінальністю та інформативністю відзначилися газети учнів 3-х та 4-х класів на тему «Мова наша калинова!»

Театралізована вистава «Пригоди кота Леопольда» дала змогу дітям відчути себе справжніми співучасниками дійства, залучила кожного до гри, створила атмосферу радості і задоволення.

Відбулася вікторина під назвою «Словограй», де учні 2-х класів змогли показати свою ерудицію, кмітливість та знання з української мови. Програма була насиченою. Усі учасники мали змогу поринути у багатющий світ рідного слова. Захід був незвичним, пізнавальним та навіть веселим. Учні отримали заряд позитиву, вражень від  цікавої і корисної вікторини.