День Учителя

Праця учителя – це завжди творчість і натхнення, щедрість душі, любов до дітей, до справи, якій вчитель присвячує своє життя.

«Учителі в НВК №167 м. Києва – люди несхожі один на одного, але всіх їх об’єднує відданість своїй професії, своїм учням», - ділиться своїми думками голова організаційного сектору шкільного парламенту Цвіркун Діана. Це саме представники її сектору допомагали в організації та проведенні традиційного концерту до Дня Учителя.

«Напередодні свята нам дуже хотілося подарувати свято нашим учителям», - кажуть діти. І учням вдалося створити атмосферу дива: герої улюблених казок вітали вчителів, нікого не залишили байдужими заворожуючий спів та  віртуозна гра на синтезаторі у виконанні учениці 6-Б класу Джонсон Валерії, а хлопці одинадцятого класу своїми дотепними жартами подарували присутнім заряд позитиву.

На цьому казковому концерті були присутні шановні гості – голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Горбунов Ярослав Володимирович та начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна, які нагородили грамотами за високу професійну майстерність кращих вчителів навчального закладу.

З Днем Учителя!

Нових звершень та творчих злетів!