Всесвітній День здоров’я

До Всесвітнього Дня здоров’я  в НВК №167 м. Києва відбулася зустріч учнів навчального закладу з Чижем Юрієм Івановичем, радником Київського міського голови, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, дворазовим чемпіоном світу, чемпіоном Європи, п’ятиразовим чемпіоном світу серед військовослужбовців, чемпіоном світу серед студентів, п’ятиразовим чемпіоном України та Радянського Союзу з фехтування на рапірах в рамках проекту «Чемпіонський урок киянина».
     Поважний гість розповів дітям про гартування у спорті волі та характеру, про досягнення наполегливою, а іноді, й виснажливою працею високих результатів на світовому олімпі. Крім того, Юрій Іванович поділився враженнями про зйомки фільму Юрія Іллєнка «Молитва за Мазепу», у якому він брав участь як постановник боїв.
     Наприкінці уроку уславлений спортсмен провів конкурси, за підсумками яких найкмітливіші діти отримали з рук чемпіона призи та авторську книгу «Моє життя — фехтування». Юрій Іванович запропонував  учням навчального закладу долучитися до конкурсу малюнків на підтримку Надії Савченко та зачитав листа Міжнародної благодійної організації «Асоціації чемпіонів України Європи, Світу, Олімпійських ігор «Олімпійський вогонь» до президента РФ Путіна В.В. з вимогою про негайне звільнення з-під варти цієї незламної жінки.

Яскравим завершенням Всесвітнього Дня здоров’я був флешмоб «Здоров’я дитини -  майбутнє людини»  ініційований  спортивним сектором НВК №167 м. Києва   до якого радо долучилися всі учні з 1 по 11 клас.