Робота мовного табору «Discovery»

Day 2. Другий день у мовному таборі «Discovery» був заряджений позитивом, сповнений цікавих заходів. Діти були задіяні у творчих командних змаганнях, де вони проявили свою креативність, таланти, згуртованість та гарний рівень володіння англійською мовою. Важливою є робота дітей у різновікових групах, адже це дозволяє їм отримати новий досвід спілкування, розширити коло друзів.

Day 3. 14 червня шкільне подвір’я НВК № 167 було сповнене веселим гомоном учнів мовного табору «Discovery».  «Day of Happiness» пройшов під гаслом «Be happy for this moment as this moment is your life». Діти пройшли «стежкою щастя», виражаючи своє креативне бачення цього почуття та навчаючись бути щасливим і дарувати щастя іншим.

Day 4. Неперевершений «Drama Festival» пройшов у мовному таборі «Discovery». На сцені діти були справжніми акторами у виставах “Why there are four seasons in the year”, “Magical LoveStory”, “Gingerbread”, зрежисованих нашим чудовим, талановитим Маріушем Макарскі. Свято пройшло у гарній піднесеній атмосфері споглядання театрального дійства. Наші учні – дійсно креативні, талановиті, здатні порадувати та здивувати своїми ідеями та здібностями!

Day 5. Перший тиждень роботи мовного табору «Discovery» в НВК 167 м. Києва завершився цікавою творчою роботою у кіно майстернях у рамка «Movie Day». Короткометражні фільми та ролики, мультфільми за сценаріями самих учнів були креативні, веселі та пізнавальні. «Teddy Bear around the world», «Marshmallow Planet», «Unlucky Boy», «At the Airport» – ці роботи створені у тісній співпраці з нашим волонтером Маріушем Макарскі, відтворили багату уяву, креативне мислення, вміння та бажання спілкування англійською мовою для досягнення гарних результатів командної співпраці.

Робота мовного табору не обмежується територією гімназії. 16 червня учням пощастило стати вболівальниками на футбольному матчі між командами волонтерів та журналістів. Діти отримали незабутні враження та море позитиву.

Day 6. Сьогодні день був наповнений різноманітними заходами. Наш волонтер Маріуш Макарскі поділився враженнями від поїздки до зони Чорнобиля. Учні з цікавістю долучилися до бесіди та поділилися своїми знаннями про цю трагедію.
    Друга частина дня пройшла під девізом «AdsDay». Яскраві постери, виготовлені командами були інформаційними, сповненими цікавих ідей.

Day 7. «The Different World the Different People», важко не погодитися, що сьогодні світ є такий багатий та різноманітний . Своє бачення цього продемонстрували учні НВК № 167 з мовного табору «Discovery». Цього разу результатом їхньої згуртованої командної роботи за участю незмінного лідера волонтера Маріуша Макарскі стали чудові проектні роботи. Діти показали своє позитивне сприйняття світу, що нас оточує, розуміння єдності зі світом.

Day 8. Кульмінаційний день в житті мовного табору «Discovery» пройшов сьогодні у стінах  навчального закладу. Нашими шановними гостями були Посол Бельгії в Україні Люк Якобс, депутат Верховної Ради  України Мустафа Найем та координатори  проекту  GoCamp. Учні отримали чудову нагоду здійснити віртуальну подорож до Бельгії, яку провів пан Посол, задати питання про країну та отримати відповіді, а також  показали гостям нові руханки та результати своїх проектних робіт. Мустафа Найем  презентував  пану Якобсу   футболку з логотипом  GoCamp  та відзначив велику важливість сьогоднішньої зустрічі для дітей.  Наприкінці  всі діти отримали  солодкі подарунки з Бельгії. Сподіваємося на нові зустрічі та подальшу співпрацю у рамках проекту.

Day 9. 22 червня – сумна дата в історії нашої країни: початок Великої Вітчизняної війни. Цей день у мовному таборі «Discovery» в НВК № 167 м. Києва розпочався з вшанування хвилиною мовчання цієї трагічної події 1941 року. Учні переглянули відео воєнної хроніки. Наш креативний волонтер Маріуш Макарскі підготував цікавий пізнавальний фільм про історію Польщі та запропонував захоплюючу вікторину.

Завершився табірний день яскравим «Fashionshow» – демонстрацією надзвичайно креативних костюмів, створених дітьми власноруч.

Day 10.    В п’ятницю, 23.06.2017 року в НВК № 167 м. Києва закінчив свою роботумовний табір «Discovery» 2017. Яскраві емоції дітей та дорослих, інтерактивне вивчення англійської мови, різноманітні цікаві проекти, зустрічі і неймовірна работа нашого волонтера з Великої Британії Маріуша Макарскі та вчителів англійської мови Олени Кулініч, Вікторії Мельничук, Тетяни Царенко, Тетяни Крушеницької, Людмили Біленко.

Дякуємо щиро всій команді Gocamp!    До побачення, мовний табір «Discovery» 2017GoСamp  і до зустрічі в наступному році!