Благодійна акція «Діти – воїнам»

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
    Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Сьогодні воїнам, як ніколи, потрібні підтримка, добре слово та повага тих, кого вони захищають.Свою увагу, тепло і підтримку напередодні Дня Захисника України дарують нашим воїнам учні НВК №167 м. Києва.
    У переддень свята славного українського воїнства, в приміщенні бібліотеки ім. В. Яна, учні 10-А класу НВК №167 м. Києва зустрілися з бійцями АТО – членами цивільного корпусу «Азов». Хлопці розповіли про героїзм та мужність захисників Батьківщини, про проблеми учасників АТО, з якими вони зіткнулися на передовій, а також після повернення додому.
    А також стало доброю традицією, що учні 8-Б класу та їх класний керівник Марія Володимирівна Майорко анонсують кожне свято радіоефіром. Цей день не став виключенням: учні зі своїм керівником підготували та провели радіоефір  «Козацька Покрова».
    Крім того, у навчальному закладі був проведений благодійний ярмарок та майстер-класи. Випічку та напої, які продавали діти з батьками, користувались  великим попитом, а на майстер-класах  усі бажаючі могли навчитися танцювати сучасні танці, плести браслети, мали можливість зробити аква-грим, а дівчата за символічну плату заплітали традиційну українську зачіску – косу. І це ще далеко не весь перелік цікавих майстер-класів, як проводили учні цього дня. Спільними зусиллями було зібрано 4131 гривню, що буде використано на привітання батьків наших учнів, які перебувають в зоні АТО.
    Продовженням цієї акції стала участь учнів у районному благодійному ярмарку.  Дякуємо всім небайдужим учням, батькам та вчителям, які долучилися до благодійних акцій.