Декада в стилі гарного настрою або дні фізичної культури

Навчальний рік тільки-но розпочався, а в НВК №167 м. Києва шкільне життя вже вирує. За традицією, що склалася в навчальному закладі, вересень починається з днів фізичної культури. Різноманітні естафети, спортивні змагання, сімейні спортивні свята, вікторини – це не повний перелік заходів, у яких із задоволенням брали участь учні 1-11 класів.
     А яскравим фіналом місячника фізичної культури стала спортивно-туристична гра «Робінзонада», яка цього року відбулася 24 вересня. У грі брали участь команди 5-10 класів, а учні 11-х класів виступали суддями на станціях. Не дивлячись на те, що «Робінзонада» проходила вже восьмий раз, організатори і цього року порадували учасників новими цікавими випробуваннями. Знайшовши маршрутні листи за вказаним місцем на карті, команди мали пройти 14 станцій.
     Приємно відзначити, що з кожним роком збільшується і кількість батьківських команд, які проходили всі випробування з неменшим азартом, ніж діти.
     Допомогу в організації цьогорічної «Робінзонада» надали і співробітники Київського палацу дітей та юнацтва. А складу зіркових гостей позаздрив би будь-який міжнародний чемпіонат:
 Рогач Вадим Ігорович, президент Національної федерації самбо України;
 Скрипаль Вадим Ігорович, старший тренер збірної команди м. Києва з самбо, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу;
Тоноян Размік, багаторазовий призер чемпіонатів світу, срібний призер Перших Європейських Олімпійських ігор;
Бова Владислав, багаторазовий чемпіон України з самбо.
А також представник Міністерства молоді та спорту України Дьоміна Альона та президент Федерації функціонального багатоборства Маляренко Антон.
Приємним сюрпризом для учасників стало і те, що гості не тільки привітали команди з початком гри, а й самі виступили в ролі рефері на таких станція як «Фрі-стайл» та «Баскетбольна».
     Гарний настрій, незабутні враження, позитивні емоції та сонячні посмішки надовго залишаться у пам’яті учасників. Але головне, чому навчила «Робінзонада» -  вмінню  дружити, допомагати один одному, діяти командою та цінувати здоров’я.