Дні самоврядування у НВК №167 м. Києва

У нашій школі з’явилися нові вчителі! Правда, на роботу поки що не влаштувалися, але вже спробували на собі ту нелегку долю вчителя. Адже бути «світилом науки» тяжко, але не нудно, а навпаки, думаю, цікаво. Хтось в котрий раз не зробив домашню роботу і з вираженою артистичністю розказує історію про похилу бабусю, яка не в змозі перейти через дорогу. Не треба навіть до театру ходити!
    Гімназисти, що долучилися до тижня самоврядування, відповідально поставились до своїх обов’язків. Старшокласники заздалегідь ознайомилися з робочими навчальними матеріалами вчителів-предметників та самостійно складали конспекти уроків.
     Як зізналася самі старшокласники - учасники заходу такий досвід є неоціненним та залишиться з ними на все життя, а ще в нашій школі найкращі вчителі, які вкладають в нас свої сили та передають нам свої знання і завжди готові прийти на допомогу. «Відчуваючи підтримку, вчителя історії, Душейко Лесі Миколаївни, ми готові проводити уроки хоч і у 9-му класі» - поділися своїми враженнями учениці 10-А класу  Легецька Христина та Шашкова Ангеліна.
     Усі залишилися задоволені, бо уроки проходили цікаво та позитивно, ще й знання учнів були оцінені високими балами.