Участь НВК №167 м. Києва у Всеукраїнській акції «Добро жменями»

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони надають віри тим, хто чекає допомоги. Кожен добрий вчинок робить Україну кращою для наших співгромадян.
    Саме з такими думками учні та вчителі НВК №167 м. Києва долучилися, ще у вересні, до Всеукраїнської благодійної акції «Добро жменями» («Збирай кришечки на протези для воїнів», «Те, що викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя»). А 9 грудня ми передали 10 кг пластикових кришечок волонтеру Благодійного фонду «ОВЕС», пані Наталії. Поважна гостя подякувала учням та вчителям НВК №167 м. Києва за милосердя, небайдужість та бажання зробити гідним життя захисників України, які потрапили в дуже важку життєву ситуацію,  а також передала відзнаку директора Благодійного фонду «ОВЕС».
    Дякуємо всім небайдужим учням, батькам та вчителям, які долучилися до акції!
    Педагогічний та учнівський колективи висловлюють подяку організаторам акції «Добро жменями» та сподіваються на подальшу співпрацю.