Вручення ДСД ІІ-дипломів учням НВК №167 м.Києва

Найщиріші вітання учням НВК № 167 м. Києва з нагоди отримання німецькомовного диплому В2/C1. Ось він довгоочікуваний німецькомовний диплом, радість і сподівання 15 учнів гімназії.

25.06.2016 р. відбулося урочисте вручення німецькомовних дипломів, на якому з вітальним словом виступили представник Німецького посольства пан Лехельт (радник з питань німецької мови в Україні), пані Е. Кізевальтер, а також директор НВК № 167 м. Києва пані Кавун О. В.

На жаль все в житті має свій початок і закінчення. Так сплинув час перебування пані Е. Кізевальтер в Україні, але, не дивлячись на це, вона встигла посіяти в кожному серці дипломанта частинку своєї любові і натхнення до вивчення німецької мови і чудової підготовки до DSD-екзамену  як в мовному таборі в Карпатах, так і в Київських DSD-школах.

Всі вчителі та учні НВК № 167 безмежно вдячні пані Е. Кізевальтер за чудові роки тісної співпраці з нею. Як кажуть у народі: «Успіх має багато батьків».

Керівництво навчального закладу висловлює велику подяку програмному учителю пану Міхаелю Ерліху,  учителям німецької мови, а саме Максименко П.В., Томусяк М.В., Христич М.В., які брали участь у підготовці учнів до складання екзамену на німецькомовний диплом ІІ рівня та бажає їм від щирого серця нових сил, наснаги та ще більше творчих ідей в підготовці майбутніх поколінь до складання  DSD-екзамену.