Учні НВК №167 м. Києва отримали німецькомовні дипломи

Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Адже кожна  мова – це ключ, який відкриває двері   до чогось нового, робить багатшим їх духовний світ. Цю істину добре засвоїли учні 11 класу  НВК № 167 з поглибленим вивченням німецької мови  м.Києва.

27.05.2015 6 учнів нашої гімназії отримали в німецькому посольстві довгоочікувані німецькомовні дипломи  рівня  В2, С1.

З вітальними словами та побажаннями  подальших успіхів в удосконаленні мови  як в Україні, так і в Німеччині виступили перед дипломантами заступник посла  Німеччини  в Україні пані Анка Фельдгузен, керівник німецької академічної служби  обміну DAAD  Флоріан  Кюхлер. Він розповів  про випускників 11 класів, які  отримали  право навчатися в Німеччині та отримувати  стипендію.

Координатор  програми  DSD  в північній та центральній Україні пані Елька Кізевальтер оголосила дипломантів  шкіл та привітала з високими досягненнями у вивченні німецької мови.

Користуючись нагодою  керівництво НВК № 167 висловлює  щиру подяку вчителям гімназії пану Міхаєлю Ерлиху, Максименко П.В,  Карпіковій  О.І та  іншим  вчителям  гімназії, які доклали  немало  зусиль для підготовки учнів до  DSD  іспиту.