Учні НВК №167 м. Києва – учасники мовного табору “DSD” в Закарпатті

Закарпаття, гірське повітря, джерельна вода, туристична база… Ці слова в першу чергу асоціюються з відпочинком для тих, хто обирає здоровий спосіб життя. Але ось уже протягом трьох років природні куліси Закарпаття стали місцем для проведення мовного табору в рамкам програми підготовки до міжнародного екзамену “DSD” (DeutschsprachigesDiplom). НВК 167 м. Києва з поглибленим вивченням німецької мови є успішним партнером програми “DSD” протягом багатьох років, виховуючи гідних дипломантів, які володіють німецькою мовою на професійному рівні, що підтверджується дипломами рівня B2/C1.

Інтенсивні курси відбувалися протягом тижня в першій та другій половині дня з перервою на відпочинок та виконання індивідуальних завдань. Працюючи в невеликих групах на заняттях, учні розвивали свої уміння з усного мовлення та письма завдяки професійній підтримці своїх викладачів – носіїв мови. Теми для обговорення були глобального суспільного характеру, наприклад «Позитивні і негативні сторони масового туризму» з огляду на захист навколишнього середовища або «Позитивні і негативні сторони урбанізації». Заняття проводились дуже цікаво на основі інтерактивних вправ. Учні працювали над проектами в окремих групах, а потім їх презентували. Ціллю курсу було надати учням імпульси і поради, мотивувати їх  для подальшого вивчення німецької мови.

Вільного часу після інтенсивних занять залишалось мало, але його було організовано  так, що діти мали можливість поплавати в басейні, відпочити на природі, також була організована мандрівка в гори, яка стала гарним урізноманітненням навчальної програми.

Вчителів, які супроводжували учнів, теж мали чудову можливість підвищити свою кваліфікацію і, будучи присутніми на уроках та аналізуючи методи і прийоми німецьких колег, збагачувати свій дидактичний досвід.

Участь у мовній школі допомогла учням розвинути уміння з усного мовлення та письма, поспілкуватися з носіями мови, знайти нових друзів. І все це – серед  прекрасних гір Закарпаття.

Після літнього мовного табору відбувся однотижневий літній інтенсивний курс з німецької мови для учнів, що закінчили 10 клас і готуються до складання іспитів на Німецькомовний диплом рівня С1/В1 у наступному навчальному році.