В НВК №167 м. Києва відбулася усна частина DSD I-іспиту на рівень А2/В1

19 березня 2015 року в НВК No167 м.Києва відбулася усна частина DSD I-іспиту на рівень А2/В1, в якій приймали участь 14 учнів навчального закладу.
Головою екзаменаційної комісії була координатор програми DSD в північній та центральній Україні пані Кізевальтер.
На екзамені перевірялося підготовлене та непідготовлене мовлення учнів. Непідготовлене мовлення учнів перевірялося спілкуванням учня, екзаменатора та пані Кізевальтер. Підготовлене мовлення було представлене презентацією, після якої також ставилися різноманітні питання по темі презентації.
Пані Кізевальтер та вчителі німецької мови задоволені результатами складання усної частини DSD I-іспиту, адже із 14 кандидатів 12 учнів навчального закладу отримали рівень В1, 1 учениця отримала рівень А2. Чекаємо на результати письмової частини іспиту, які мають надіслати з Німеччини вже в квітні, для остаточного визначення кількості дипломантів DSD I в 2014-2015 н.р.