Вручення Німецьких мовних дипломів (DSD І) учням НВК № 167 м. Києва

31 серпня 2016 рокуу міському Будинку вчителя відбулося урочисте вручення Німецькихмовних дипломів (DSD) старшокласникам київських шкіл. 28 учнів НВК №167 м.Києва з поглибленим вивченням німецької мови отримали дипломи рівня В1,  троє учнів - дипломи рівня А2.  Дипломи вручав координатор-консультантпрограми «DSD» північного регіону України пан Крістоф Єггле. В своїй промові він відзначив, що учні зробили свій перший крок в напрямку складання наступного, значно складнішого іспиту - ДСД ІІ та побажав їм плідної підготовки.

На святковому заході з промовою виступив представник відділу культури Посольства Федеративної Республіки Німеччина. Він схвально відгукнувся про інтерес українських учнів до вивчення німецької мови, відзначив велику кількість шкіл в Україні, в яких вивчається німецька мова, а також побажав школярам зберегти бажання до вивчення німецької мови та культури Німеччини.

Подальших успіхів в опануванні німецької  мови побажала директор Німецької школи в Києві пані Гончарук  , адже кожен десятий європеєць розмовляє німецькою. Вивчаючи одну з найважливіших світових мов, учні в подальшому матимуть значно кращі шанси до кар’єрного зростання на ринку праці.