Учні НВК №167 з 9-х та 10-х класів здійснили навчальну поїздку в Німеччину в місто Герсхайм

Мальовниче містечко знаходиться на заході країни, в землі Заар. В екологічному таборі протягом тижня, з 07-13 травня, учні мали змогу спілкуватися з однолітками з Німеччини та Польщі, серед яких знайшли хороших друзів. Для підлітків були проведені воркшопи з екологічної тематики, також один з воркшопів був присвячений моделюванню європарламентських виборів. У вільний час учні проводили євровечірку та вечірку-гриль, для якої власноруч приготували страви: іспанський хліб та соуси.

Окрім того, були здійснені захоплюючі екскурсії в ліс Бліскастель, у французьке місто Мец, музей Роберта Шумана та столицю землі Заар – Заарланд.