Гордість НВК №167 м. Києва

Підводячи підсумок 2015-2016 навчального року, уся шкільна родина НВК №167 м. Києва пишається, що сузір’я наших талановитих учнів не тільки засяяло ще яскравіше, а й поповнилося новими «зірочками».

У листопаді 2015 року 6 учнів були відзначені званням «Юний Посол Миру», в рамках роботи у проекті «Школа Юних Посолів Миру»:

1.    Костенко Юлія 8-А клас;
2.    Бубнов Юрій 9-А клас;
3.    Вербенко Радміла 9-А клас;
4.    Гавриленко Герман 9-А клас;
5.    Костенко Анна 9-А клас;
6.    Лопоха Олександра 9-А клас.

Денс-команда «Diamonds» НВК №167 м. Києва здобула І місце у фінальних змаганнях  Чемпіонату Дніпровського районного м. Києва з черлідингу:

1.    Артем’єва Дар’я 9-Б клас;
2.    Богатиренко Дарина 10-А клас;
3.    Дерев’янко Надія 5-А клас;
4.    Мелешко Владислава 9-Б клас;
5.    Савінська Анна 9-А клас;
6.    Тоцька Владислава 5-А клас;
7.    Рогач Аліна 10-А клас;
8.    Рогач Софія 5-А клас;
9.    Охрімович Руслана 8-А клас;
10. Чудновська Милослава 5-А клас.

Тренер-хореограф: Матченко Ольга Русланівна

Команда «Art Champions» посіла І місце у І етапі V Міської профорієнтаційної гри «Мистецька фортеця»:

1.    Дюговська Дарина 8-А клас;
2.    Охрімович Руслана 8-А клас;
3.    Костенко Юлія 8-А клас;
4.    Дяченко Маргарита 8-А клас;
5.    Гінсгеймер Катерина 8-Б клас;
6.    Бубнов Юрій 9-А клас;
7.    Дзьобак Андрій 9-А клас;
8.    Костенко Анна 9-А клас;
9.    Лопоха Олександра 9-А клас;
10. Школярчук Софія 9-А клас.

Куратор команди: Кулик Ольга Володимирівна

Сестрички Рогач Аліна та Софія
здобули наполегливою працею

ІІ місце у Відкритому Кубку Болгарії
з синхронного плавання
«Flamingo Synchro»

Красавцева Софія (9-А кл.) та дівчата з 10-А класу: Ларченко Марія, Майборода Анастасія та Шевеленко Марія, посіли І місце у конкурсі малюнків «Будь обережним! Торгівля людьми – це може трапитися з кожним»
Джонсон Валерія-Марія та Кузьменко Богдан посіли І місце у номінації «Інструменталісти» відкритого конкурс-фестиваль джазового мистецтва «Homejazz2016»
Учениці 5-А класу Дерев’янко Надія та Іванова Олеся разом з учителем англійської мови Постернак Міленою Юріївною стали призерами конкурсу «Happy teacher’s day» від видавництва «Орфей Україна»
Дюговська Дарина, учениця 8-А класу, посіла VII місце у вокальному конкурсі «Сузір’я талантів в Україні» та ІІІ місце в номінації «Вокал» (Середня вікова категорія) у IV районному конкурсі вокалістів «Солофест»
 Д’ячек Аліна, учениця 7-А класу
перемогла на
ІІ (районному) етапі
змагань на Кубок Київського міського
голови з шахів
«Кришталева тура»

Циркова студія «Флік-фляк» посіла І місце районного фестивалю-конкурсу «Нащадки країни єдиної» у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Учні НВК №167 м. Києва
перемогли у
номінації «Емоційність»
районного етапу
міського конкурсу

«Київський вальс - 2016»

Щиро вітаємо наших учнів з перемогами та бажаємо їм нових творчих вершень!