«Журавлиний бал»

В НВК № 167 м. Києва відбувся традиційний «Журавлиний бал», на якому вшановували талановиту та обдаровану молодь – переможців та призерів конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт Малої Академії наук, переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також учнів, які мають  активну позицію у громадському житті навчального закладу.

За результатами 2014 - 2015 н.р.:

91учень взяв участь та посіли призові місця у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;

35 учнів посіли призові місця на міському етапі Всеукраїнської олімпіади,

У навчальному закладі працює наукове учнівське товариство «КВАНТ», яке є колективним членом Київської малої академії учнівської молоді. За результатами цього навчального року переможцями районного етапу стали 40 учнів навчального закладу, 10 – переможцями міського етапу.

У номінації «Ніка»   відзначили тих учнів, які  протягом навчального року неодноразово з честю представляли  нашу  школу  на змаганнях найвищого рівня, а саме: олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсах. Це:

• Костенко Анна, учениця 8-А класу;
  • Ліхман Валерія, учениця 9-А класу;
  • Мелкозерова Ольга, учениця 9-А класу.

Одна з найпочеснішніх  номінація - «Перлина року». Номіновані були учні, які не тільки відзначилися у навчанні, займаючи призові місця в олімпіадах та різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсах, а й брали найактивнішу участь у всіх сферах життя гімназії. Цього року «Перлину» отримала учениця 9-А класу Мелкозерова Ольга.

Номінацію  «Покликання»  присвятили вчителям, які  допомогли учням досягнути таких високих результатів у навчанні. Ще однією несподіванкою для присутніх  було нагородження найактивнішого класу: згідно шкільного рейтингу ним став 7-Б клас. Кубком і дипломом  нагородили Майорко Марію Володимирівну, класного керівника,  і Лисенко Дениса, лідера класу.

На урочистому заході, присвяченому нагородженню кращих учнів, звучали теплі слова на адресу переможців, їхніх батьків та вчителів, що плекають талановиту молодь.

Окрасою свята стали виступи талановитих учнів: вокалісток Дарини Гарник, Віри Поражинської, Дарини  Дюговської та танцюристів Прис Мар’яни, Вуколова Данила та Ебель Анни та Моспанової Марії.