«Журавлиний бал»

В НВК № 167 м. Києва відбувся традиційний «Журавлиний бал», на якому вшановували талановиту та обдаровану молодь: переможців та призерів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, переможців етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також учнів, які мають активну позицію у громадському житті навчального закладу.
     За результатами 2015 - 2016 н.р.:
113 учнів взяли участь та посіли призові місця у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;
     39 учнів посіли призові місця на міському етапі Всеукраїнської олімпіади,  2-є учнів вибороли призові місця на IV Всеукраїнському етапі.

У навчальному закладі працює наукове учнівське товариство «КВАНТ», яке є колективним членом Київської малої академії учнівської молоді. За результатами цього навчального року переможцями районного етапу стали 19 учнів навчального закладу, 9 – переможцями міського етапу.
     У номінації «Ніка» відзначили тих учнів, які протягом навчального року неодноразово перемагали на змаганнях найвищого рівня, а саме: Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсах. Це: Костенко Анна, учениця 9-А класу, Костенко Юлія, учениця 8-А класу, Жарікова Анна-Марія, учениця 8-А класу, Фетісова Жанна, учениця 8-Б класу.
     Однією з найпочесніших є номінація   «Перлина року». Номіновані були учні, які стали переможцями Всеукраїнського етапу олімпіад.Цього року «Перлину» отримали учениця 11-А класу Руденко Ірина, яка посіла ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з німецької мови, та учень 10-А класуТрофімов Олексій, який посів ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії.

Номінацію «Покликання» присвятили вчителям, які допомогли учням досягнути таких високих результатів у навчанні.
     Ще однією несподіванкою для присутніх було нагородження найактивнішого класу: згідно шкільного рейтингу ним став 9-Б клас. Кубком і дипломом нагородили Царенко Тетяну Анатоліївну, класного керівника та Артем’єву Дар’ю, лідера класу.

На урочистому заході, присвяченому нагородженню кращих учнів, звучали теплі слова на адресу переможців, їхніх батьків та вчителів, що плекають талановиту молодь.

Окрасою свята стали виступи талановитих учнів: вокалісток Дарини Гарник, Віри Поражинської, Дарини Дюговської.