У НВК №167 м. Києва вітають кращих. «Журавлиний бал - 2017»

У НВК № 167 м. Києва відбувся традиційний «Журавлиний бал», на якому вітали талановиту та обдаровану молодь: переможців та призерів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, переможців етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, учнів, які мають активну позицію у громадському житті навчального закладу, та вчителів.
     За результатами 2016 - 2017 н.р.:
137 учнів посіли призові місця у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; 59 учнів посіли призові місця на міському етапі Всеукраїнської олімпіади.У навчальному закладі працює наукове учнівське товариство «КВАНТ», яке є колективним членом Київської малої академії учнівської молоді. За результатами цього навчального року переможцями  міського етапу стали 8 учнів навчального закладу.

У цьогорічній церемонії представлені 7 номінацій: «Юний дослідник», «Сузір’я», «Лідери олімпійського руху», «Ніка», «Перлина року» та «Покликання».

У номінації «Ніка» відзначили тих учнів, які протягом навчального року неодноразово перемагали на змаганнях найвищого рівня, а саме: Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсах. Це  Костенко Анна - учениця 10-А класу, Дзьобак Андрій - учень 10-А класу, Костенко Юлія - учениця 9-А класу, Жарікова Анна-Марія -  учениця 9-А класу, Тимошенко Анна - учениця 9-А класу, Жолтецький Ілля - учень 7-Б класу.
    Однією з найпочесніших є номінація «Перлина року». Цього року «Перлину» отримала учениця 9-А класу Костенко Юлія, яка виборола 13 перемог у Всеукраїнських учнівських олімпіадах різного рівня.

Номінацію «Покликання»
присвятили вчителям, які забезпечують нашим учням можливість досягнути таких високих результатів у навчанні.
     Ще однією приємною несподіванкою для присутніх було нагородження найактивніших класів, згідно шкільного рейтингу ними стали: 2-А клас, 2-Б клас, 2-В клас, які у цьому навчальному році брали активну участь у районних творчих конкурсах та волонтерських акціях; 3-А клас, який переміг у традиційній шкільній екологічній акції «Шкільне подвір’я». Кубками та дипломами  нагородили класні колективи 7-Б класу, 8-А класу та 9-А класу.

Окрасою свята стали виступи талановитих учнів: хореографічного ансамблю «Swing kids» (7-А клас), вокалістки  Дарини Дюговської (9-А клас)  та команд черлідингу «Diamonds» (5-10 класи ).

Бажаємо гарного відпочинку влітку та успіхів у наступному навчальному році.