Участь учнів НВК №167 м. Києва у міжнародній освітній програмі IEARN

У цьому навчальному році навчально-виховний комплекс №167 м. Києва долучився до міжнародної освітньої програми IEARN.

IEARN – це платформа, яка об’єднує більш ніж 30 000 шкіл та молодіжних організацій в 130-ти країнах світу.

IEARN дає можливість вчителям та учням спільно працювати в режимі он-лайн, використовуючи Інтернет та інші комунікаційні технології. Кожен з проектів програми IEARN створюється та координується вчителями і учнями.

З листопада по грудень 2014 року учні 5-А, 5-Б та 7-А класів разом з учителями англійської мови: Кулинич Оленою Михайлівною та Крушеницькою Іриною Сергіївною успішно працювали у міжнародному проекті «Holiday Card Exchange». Нашими партнерами були школи із Тайваню, Росії, Пакистану, Румунії, України (м. Кіровоград), Словенії та Білорусі. Завданням учасників було пояснити традиції святкування Нового Року в своїй країні через обмін листівками зі школами-партнерами. Гімназистам було надзвичайно приємно отримувати вітання зі святами від своїх ровесників з інших шкіл.

На черзі ще три не менш цікаві проекти: «One Day from my life», «Daffodils & Tulips», «My city and me».
Також ми запропонували нашим партнерам проект зі збереження електроенергії та тепла.