Оголошуємо про початок реєстрації на інтелектуальні ігри для учнів 1-11 класів

Оголошуємо про початок реєстрації на ІХ Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів

Термін реєстрації: до 31 січня 2018 року.

Гра відбудеться: 01 березня 2018 року.

Вартість оргвнеску за участь у грі з минулого року залишилась незмінною і становить: 17 грн. з одного учасника.

Сайт гри: gra-sonyashnyk.com.ua

Цьогорічний конкурс присвячений 100-річчю українських революційних подій, які відбувалися в 1917-1921 роках.

Це буде чудова нагода для учасників продемонструвати свої знання рідної мови і літератури, історії та культури. Крім того, гра – один зі способів підвищити рівень когнітивних здібностей, логічного та критичного мислення учнів.

Оголошуємо про початок реєстрації на I І Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» для учнів 1-11 класів.

Термін реєстрації: до 28 жовтня 2017 року.

Гра відбудеться: 30 листопада 2017 року.

Вартість оргвнеску за участь у грі становить: 17 грн. з одного учасника;

Сайт гриgra-sunflower.com.ua

Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?

·Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.

·Сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формуватиме Людей Культури, і, зокрема, робитиме їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.

·Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.

·Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в найпопулярнішому  в Україні конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

Термін реєстрації: до 11 жовтня 2017 року.

Конкурс відбудеться: 05 грудня 2017 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20  грн. з одного учасника
Сайт конкурсуuclever.com

Запрошуємо до участі в цьогорічному конкурсі з німецької мови«Орлятко».

Термін реєстрації: до 29 вересня 2017 року.

Конкурс відбудеться: 25 жовтня   2017 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, які вивчають німецьку мову з 1-го класу як основну іноземну. Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Учні змагатимуться в п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи

Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Німеччину.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20  грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: uclever.com

Запрошуємо до участі в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок».

Термін реєстрації: до  20 жовтня  2017 року.

Конкурс відбудеться:

30 листопада  2017  року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні
1-11 класів.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 17 грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: kolosok.org.ua

Запрошуємо до участі у VIIІ Міжнародній  природознавчій  грі "Геліантус"

Термін реєстрації: до  15 жовтня  2017 року.

Конкурс відбудеться:

15 листопада  2017 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні
1-11 класів.

Вартість оргвнеску за

участь у конкурсі становить

17 грн з одного учасника;

Сайт конкурсу: helianthus.com.ua

ІХ Всеукраїнський конкурс з українознавства "ПАТРІОТ

відбудеться 15 лютого  2018 року

Термін реєстрації: до 15грудня2017 року

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20  грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: uclever.com

«В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина». Л. Костенко