Інтелектуальні конкурси

Оголошуємо про початок реєстрації на VIІI Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів.

Термін реєстрації: з 1 вересня 2016 до 31 січня 2017 року.

Гра відбудеться: 3 березня 2017 року.

Вартість оргвнеску за участь у грі з минулого року залишилась незмінною і становить: 16,50 грн. з одного учасника.

Сайт гри: gra-sonyashnyk.com.ua

Цьогорічний конкурс присвячений 100-річчю українських революційних подій, які відбувалися в 1917-1921 роках.

Це буде чудова нагода для учасників  продемонструвати свої знання рідної мови і літератури, історії та культури. Крім того, гра – один зі способів підвищити рівень когнітивних здібностей, логічного та критичного мислення учнів.

Оголошуємо про початок  реєстрації на I Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» для учнів 1-11 класів.

Термін реєстрації:  з 1 вересня 2016 до 4 листопада 2016 року.

Гра відбудеться: 30 листопада 2016 року.

Вартість оргвнеску за участь у грі становить:16,50 грн. з одного учасника

Сайт гриgra-sunflower.com.ua

Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?
·  Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.
·  Сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формуватиме Людей Культури, і, зокрема, робитиме їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.

·  Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.
·  Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в найпопулярнішому  в Україні
конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

Термін реєстрації:  до 03 жовтня 2016 року.

Конкурс відбудеться: 24 листопада 2016 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20  грн. з одного учасника

Сайт конкурсу: uclever.com

Запрошуємо до участі в цьогорічному конкурсі з німецької мови «Орлятко».

Термін реєстрації:  до 28 вересня 2016 року.

Конкурс відбудеться: 20 жовтня 2016 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, які вивчають німецьку мову з 1-го класу як основну іноземну. Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Учні змагатимуться в п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи

Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію  про Німеччину.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 20  грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: uclever.com

Запрошуємо до участі в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок».

Термін реєстрації:  до  16 жовтня  2016 року.

Конкурс відбудеться: 25 листопада  2016 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 1-11 класів.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 16  грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: kolosok.org.ua

Запрошуємо до участі у VII Міжнародній  природознавчій  грі  "Геліантус"

Термін реєстрації:  до  15 листопада  2016 року.

Конкурс відбудеться: 15 грудня  2016 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 1-11 класів.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 16 грн. 50 к. з одного учасника;

Сайт конкурсу: helianthus.com.ua

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» в Україні у 2016/2017 навчальному році буде проведено у два етапи: Всеукраїнський (для учнів 2-6 класів) – 9 грудня 2016 року та Міжнародний (для учнів 2 - 11 класів) – 16 березня 2017 року

Термін реєстрації:  до  10 листопада  2016 року- перший етап,

до 12 лютого 2017 року – другий етап.

Вартість оргвнеску за участь у конкурсі становить 17 грн. з одного учасника;

Сайт конкурсу: kangaroo.com.ua