Проект «Книжкобус» у НВК №167 м.Києва

07 жовтня НВК №167 м. Києва приймав у себе в гостях мобільну бібліотеку на колесах - «Книжкобус». Перший в Україні автобус-бібліотека покликаний залучати дітей та їхніх батьків до читання через розваги і гру. «Книжкобус» - це спільний проект Фундації Дарини Жолдак, КП «Київпастранс» та благодійного фонду «Коло».
    У минулому житті «Книжкобус» був звичайним автобусом, що перевозив пасажирів. Наразі він розфарбований у яскраві кольори, на даху у нього динаміки, а всередині – справжній рай для дітей: понад 100 найкращих книжок та гаджети (смартфони, ноутбуки та планшети) із навчальними програмами та веселими іграми, акустична система, плазма та справжній дискобол.
    Розподілений на групи 3-А клас пройшов три надзвичайно цікаві активності. Одна група відвідувала інтенсив з розвитку мовлення та навичок творчого читання у « Книжкобусі» , де дітям пропонували цікаві мовні завдання, ребуси, скоромовки, паліндроми. Друга група в цей час брала участь у творчій сесії «Школа моєї мрії», створюючи за допомогою конструкторів «Лего» та класного керівника Фарбун Н.М. школу майбутнього, добираючи нові предмети навчання у ній. Фантазії дітей не було меж. Сміх і радість читалися на дитячих обличчях. А третя група проходила інтерактивне заняття з математики і « Роботехніки»,на якому за допомогою інтерактивної дошки учні могли керувати рухомою моделлю, добираючи для неї різні функції.

Дякуємо «Книжкобусу» за неповторні враження та позитивні емоції. Будемо з нетерпінням чекати на наступну зустріч у стінах нашого навчального закладу.