Літній театральний німецькомовний гурток з волонтеркою з Німеччини Анаїс Крамер

З березня 2016 року  в НВК № 167 м.Києва з кількамісячною програмою перебувала  волонтер із Німеччини Анаїс Крамер. Ця молода дівчина нещодавно закінчила гімназію в Німеччині, в своєму рідному місті Гайдельберг. І, як це прийнято серед німецьких випускників, вона не вступила  відразу в університет, а вирішила подорожувати, знайти нових друзів, вивчити нову мову, набути  досвіду та нових вражень в рамках  міжнародної програми UNESCOKulturweit.

Анаїс приходила на уроки і молодших, і середніх, і старших учнів нашого закладу,  разом з  вчителями німецької мови проводила креативні уроки. За цей час діти дуже багато дізнались від неї про Німеччину, її культуру та менталітет, і не буде перебільшенням,  надзвичайно полюбили  Анаїс. Одне з її улюблених хобі – театр, тому з самого початку перебування Анаїс  мала велике бажання створити театральний гурток. І влітку, у липні, нарешті вдалось втілити цю ідею в життя. Учні 5-Б та 5-В класів мали змогу  під керівництвом Анаїс розкрити свої творчі здібності та нахили: були проведені різноманітні рухливі ігри, вправи на артикуляцію, роботу в команді, імпровізацію. А закінчився гурток ток-шоу, на якому учні перевтілились у представників різних казкових країн та намагались переконати глядачів відвідати саме їхню країну. Діти показали, що вони вміють діяти у команді, спонтанно і творчо, фантазувати та швидко виконувати поставлені завдання.

Безперечно, учні нашої школи отримали надзвичайно важливий мовний досвід, в чому ми ще раз завдячуємо Анаїс Крамер та бажаємо їй успіхів у навчання в університеті Вюрцбурга!