Участь учнів НВК №167 м. Києва у відкритій лекції професора університету New South Wales, віце-президента Австралійської асоціації філософії права Мартина Крігера

Учні НВК №167 м. Києва мали щасливу нагоду бути запрошеними на відкриту лекцію професора університету New South Wales, Австралія, віце-президента Австралійської асоціації філософії права Мартина Крігера «Чому верховенство права є надто важливим, щоб лишати його юристам?», яку організував та провів Національний університет «Києво-Могилянська академія» за підтримки Центру ім. Жана Моне з європейських студій в Україні.
     Ця лекція збагатила знання учнів про проблематику верховенства права в сучасному світі та спонукала їх відчути власну відповідальність за майбутнє України.
    Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу співпрацю.