Заходи до Дня захисника України

І ми вклоняємося тим,
Хто захищав всіх нас завзято,
І тим, хто нині з автоматом
…наш спокій береже

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим Днем захисників України. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
     Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Сьогодні воїнам, як ніколи, потрібні підтримка, добре слово та повага тих, кого вони захищають. Свою увагу, тепло і підтримку напередодні Дня Захисника України дарують нашим воїнам учні НВК №167 м. Києва.
     Учні 5-8 класів підготували  літературно-музичну композицію «За честь, за волю, за козацьку долю»,  під час якої і привітали батьків наших учениць, учасників  антитерористичної операції: Деревніна Віталія Ігоровича, Дроботуна Євгена Ігоровича.
     Учнями та вчителями навчального закладу було зібрано 415 кг макулатури. На виручені кошти було закуплено 70 пляшок фізрозчину, а ще уся шкільна родина зібрала близько 50 кг пластикових кришечок, які були передані Магуровій Олександрі Юріївні, засновнику волонтерської групи «Дарничанка» та волонтеру фонду «Українська мрія».
     Крім того, учні НВК№167 м. Києва підтримали ініціативу РОС «Дніпро» «Лист українському солдатові від дітей Дніпровського району» та передали листівки і малюнки з щирими вітаннями воїнам АТО.
     Дякуємо всім небайдужим учням, батькам та вчителям, які долучилися до благодійних акцій.