Установча сесія НУТ «КВАНТ» НВК № 167 м. Києва - колективного члена Київського територіального відділення МАН України

30 вересня 2015 року в НВК № 167 м. Києва відбулась установча сесія шкільного наукового учнівського  товариства «КВАНТ». На сесії зібрались учні, які вже не перший рік працюють у Київському територіальному відділенні МАН України та новачки. Приємним фактом стало і те, що кількість учнів, які виявляють бажання працювати над науково-дослідницькими роботами  з кожним роком зростає.

На початку сесії Сергієнко Наталія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, підвела підсумки роботи за минулий рік та окреслила  перспективи на 2015-2016 навчальний рік. Корисними порадами щодо вибору теми, добору матеріалу, роботи над джерелами поділилась з присутніми випускниця навчального закладу, неодноразова переможниця ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, студентка ІІ курсу історичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка Бойко Тамара. Уважно слухали учасники сесії виступ Філіної Тетяни Вікторівни, кандидата історичних наук, викладача Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, яка сама є дійсним членом МАН. Вона поділилася з присутніми своїми спостереженнями за учнями, які пройшли «манівську» школу та дала влучні поради. Про досвід публічних виступів, про соціальні компетенції, яких набувають учні  під час роботи в Малій академії наук та їх важливість для підготовки до DSD-екзамену розказав Міхаель Ерліх, програмний вчитель німецької мови від центрального відомства шкільної освіти за кордоном Німеччини, DSD-вчитель. За тим, що відбувалося спостерігала Кондратьєва Наталія Вікторівна, методист з предметів природничого циклу РНМЦ Дніпровського району.

Початок покладено. Чекаємо на плідну, творчу й цікаву роботу наших учнів у МАН України.