Участь учнів НВК №167 м. Києва у міському молодіжному саміті «Модель ООН – 2015»

Учні НВК №167 м. Києва долучилися до молодіжного міського саміту «Модель ООН – 2015», який традиційно проводить гімназія №136 м. Києва.

Під час заходу, який відбувся 13 березня та 14 березня 2015 року, команди-учасниці представляли різні країни світу та відтворювали модель стосунків між політичними організаціями. Взяли участь у форумі і дві команди навчально-виховного комплексу, які відстоювали інтереси Великобританії та Франції. Учні вчилися будувати взаємини, які б базувалися на основах права, демократії та миру.

Учасники доводили, що тільки в розумінні й повазі до думки іншого, у відкритому й чесному діалозі можливе існування сучасної людини. Верховенство права та справедливості, а не сила й тоталітаризм – ось що визначає перспективи людства.

«Ні тоталітаризму, ні війні, ні шовінізму та міжнаціональній ворожнечі», – такими були основні постулати, які прозвучали під час заходу.

Юнацька Надія, учениця 10-Б класу та Дзьобак Андрій, учень 8-А класу, були визнані кращими делегатами.

На завершення учасники домовилися про наступну зустріч.

Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва висловлюють подяку організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу співпрацю.