Від великої родини НВК № 167 м. Києва та Святого Миколая – дітям, які лікуються в «ОХМАТДИТ»

Чарівний і довгоочікуваний день - День святого Миколая. Зараз Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! Він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання… Варто лиш молитися і просити щиро, від усієї душі, з жаром люблячого і спраглого серця у кожному нашому слові! Не дарма ж у цей день дарують подарунки і бажають благополуччя. Все, що ми бажаємо близьким і коханим, обов’язково збудеться!
    Не випадково у важкі моменти життя, коли хочеться відчути хоч якусь підтримку, не один з нас шепотів: «Батюшка, Микола-угодник, допоможи, захисти…».

Нехай у цей день люди ще раз згадають, що незримо, але співчутливо, стежать за ними очі того, до кого ми звертаємося як до заступника. Нехай і вас, діточки, він не обійде своєю добротою та допомогою!
    Діти, батьки та вчителі НВК № 167 м. Києва бажають швидшого одужання всім хворим діткам "ОХМАТДИТ". Ми старанно писали листи та листівочки, підбирали цікаві книжечки,  ігри, олівці, фломастери, конструктори, іграшки,  щоб розрадити вас у такий нелегкий  час, допомогти забути про хворобу.

Дорогого вартує побачити яскраві очі тяжкохворих дітей, до яких прийшов  Миколай з великою кількістю подарунків.
    Дякуємо всім батькам, учням та вчителям, хто приєднався до акції, а також родині Телечуків - Ганні Володимирівні та Ярославу Леонідовичу, які надали транспорт,   щоб  відвезти подарунки до лікарні.

Хочеться побажати всім милосердя, завзятості, терпіння. Будьте добрі і уважні один до одного, адже найпростіша добра справа -  це маленьке диво.
    Нехай свято принесе любов і доброту, чудотворних сил протистояти хворобі та зцілення всіх діточок.