Перемога у міському етапі профорієнтаційної гри «Мистецька фортеця»

Вітаємо команду «Совенята» з перемогою у МІСЬКОМУ  ЕТАПІ VI Профорієнтаційної гри «Мистецька фортеця», яка відбулася на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району.
    Учасники із легкістю й задоволенням долали завдання, що отримували на станціях:
«Мистецтво музики» (учасники на високому рівні продемонстрували свої вокальні здібності та поетичний креатив),
«Джерело орфоепії» (учні швидко орієнтувалися та творчо підходили до виконання кожного із поставлених завдань із сценічної  мови),
«Техніка мистецтва» (неймовірний етюд Совенят здивував суддів та глядачів своєю оригінальністю та несподіваною сюжетною лінією),
«Імідж пластики» (театр тіней, влаштований командою, зворушив журі та не залишив жодного глядача байдужим),
«Художня асоціативна» (чіткість та синхронність  у виконанні танцювальних рухів дівчат та хлопців не могла не здобути кращі оцінки від суддів)

Совенята із радістю та натхненням дивували журі, отримували позитивні емоції, високі бали! І з піснею-девізом «Кращі у світі, у неповторному світлі, ми – найкраща команда з-поміж всіх! Бо Совенята - талановиті малята. Перемога чекає нас усіх!» посіли І місце, отримали цінні подарунки та незабутні враження від конкурсу!
Тож вітаємо:
Давиденко Єлизавету,
Гарасюту Нікіту,
Дюговську Дарину,
Охрімович Руслану,
Моспанову Марію,
Вуколова Даніїла,
Квітку Святослава,
Каіссі Сабріну,
Мостову Олесю,
Бородиню Валерію
із перемогою!
    А також дякуємо за організацію діяльності та підтримку команди соціальному педагогу Білокопитовій Зої Дмитрівні.
    Бажаємо наснаги та нових перемог!