Участь НВК №167 м. Києва в Посольстві Німеччини 16 вересня в рамках проекту «Німецького саду 2017»

Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Києві на чолі з послом паном Ернстом Вольфгангом Райхелем 16 вересня щиро відкрило свої двері для всіх бажаючих вивчати німецьку мову. Відвідувачі мали прекрасну можливість ознайомитися під час «Німецького саду» з діяльністю Німеччини в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій.

Протягом всього дня пропонувалася різностороння сценічна програма з музичними та театральними виступами, в яких були задіяні учні та учителі багатьох українських шкіл з поглибленим вивченням німецької мови. НВК №167 м. Києва кожного року вкладає і свій доробок у це чудове дійство.Цього року навчальний заклад представилиучні 10 класу, Гінсгеймер Катерина та Ручко Валерій, з чудовим віршем про рідну мову «Muttersprache» та учні 8 класу, Морозовська Євгенія та Балим Андрій, підняли всім гостям настрій динамічною німецькою полькою. Також подумали і про дітей: так, наприклад,  працював спеціальний дитячий читацький куток та виставки з німецької тематики. Потурбувалися і про гастрономічні задоволення відвідувачів: в продажу були німецькі страви та напої.

Але однією з яскравих подій стала вікторина, в якій на переможця чекав головний приз – два авіаквитки до Німеччини.