НВК №167 м. Києва розпочинає новий навчальний рік

Перше вересня. І ось вже дзвоник кличе учнів на урок.

Веселий дитячий гомін, усміхнені вчителі, схвильовані батьки, урочиста музика, море квітів і білі банти – ось так НВК №167 м. Києва відкриває гостинно двері своїм учням. І цього річ уже 55-тий раз.

Традиційно відкрилося свято першого дзвоника звуками Державного Гімну.

У своєму вітальному слові директор навчально-виховного комплексу,      Олена Володимирівна Кавун, побажала першокласникам вдалого старту у шкільному марафоні; колегам – творчих сил; батькам – радості і гордості за своїх дітей; одинадцятикласникам – успішного фінішу та здійснення мрій.

Також на святі відбулася символічна передача естафети від одинадцятого  класу першому, від випускниці 11-Б класу, Коваленко Катерини, своїй сестричці – учениці 1-Б класу, Коваленко Олені, що прийшла їй на зміну.

Традиційно яскравий настрій усім подарували вихованці циркової студії «Флік-фляк».

Щиро вітаємо усіх зі святом! Бажаємо учням підкорити нові вершини та досягти омріяної мети!