Золота осінь в Києві для учнів з Німеччини: учні НВК №167 м. Києва приймали учнів Бургау-гімназії м. Дюрен (Німеччина)

Іноді кажуть, що мрії – це мильні бульбашки, але це не завжди так, бо немає правил без винятків. Особливо, коли це стосується обміну між учнями Німеччини з Бургау-гімназії та українськими учнями з НВК №167 м. Києва, які з нетерпінням очікували цю незабутню зустріч, що тривала з 25 вересня по 05 жовтня 2016 року.

Дні перебування німецьких друзів та партнерів  в Україні, а саме в місті Великого лева – Львові та в столиці України Києві, були переповнені найкращими враженнями від чудово спланованої програми обміну  та від теплосердечного прийому. Відвідування уроків учителів, а також програмного учителя пана М.Ерліха з теми «Об’єднання Німеччини» поглибило знання учнів двох країн, ще більше об’єднало серця дітей і надихнуло на співпрацю над спільним проектом. Керівники групи з Німеччини пан А.Май та пані Ю.Бойне висловили слова великої подяки керівникам української групи навчального закладу Максименко П.В. та Карпіковій О.І., а також батькам учнів, що приймали участь в обміні, за щедрий прийом, відкриті серця, велику організаторську роботу і бажання  подальшої співпраці між гімназіями з Німеччини та України.

Недарма кажуть: «Хто подорожує, тому є що розповісти». Тому сподіваємося, що в майбутньому відбудуться ще багато обмінів, бо кожен з них несе велику силу об’єднання народів і сприянню добросусідських відносин, що є дуже важливим в такий нелегкий для України час.