Переможці олімпіад в 2014-2015 н. р.

 

Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
1. Вітвицька  Катерина 9-А ІІ Максименко П.В.
2. Ліхман Валерія 9-Б ІІ Максименко П.В.
3. Майборода Анастасія 9-А ІІ Максименко П.В.
4. Мелкозерова Ольга 9-А ІІ Максименко П.В.
5. Дьяченко Іванна 9-Б ІІ Максименко П.В.
6. Синьогуб Анастасія 10-А ІІІ Христич М.В.
7. Рудь Христина  10-А ІІІ Томусяк М.В.
8. Руденко Ірина  10-А ІІ Христич М.В.
9. Солошенко Марія 10-Б І Христич М.В.
10. Лабунська Анастасія 10-А ІІІ Христич М.В.
11. Вітвицька Тамара 11-Б ІІІ Максименко П.В.
12. Ричакова Марія 11-А ІІІ Максименко П.В.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
13. Мелкозерова Ольга 9-А ІІІ Лисенко О.В.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 
14. Будаєв Артем 8-Б І Душейко Л.М.
15. Костенко Анна 8-А І Душейко Л.М.
16. Ебель Анна 8-Б ІІ Душейко Л.М.
17. Климчук Валерій 8-Б ІІ Душейко Л.М.
18. Козакевич Олексій 8-А ІІ Душейко Л.М.
19. Трофімов Олексій 9-А ІІІ Душейко Л.М.
20. Ткаченко Ольга 9-А ІІІ Душейко Л.М.
21. Симеренко Маргарита 10-Б ІІ Жаріков В.В.
22. Лук`янць Ірина 10-А ІІІ Жаріков В.В.
23. Логвін Дмитро 10-А ІІІ Жаріков В.В.
24. Долматов Микита 11-А ІІ Жаріков В.В.
25. Зеленська Владислава 11-Б ІІІ Жаріков В.В.
  Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства 
26. Легецька Христина 9-А ІІІ Жаріков В.В.
27. Шашкова Ангеліна 9-А ІІІ Жаріков В.В.
28. Синьогуб Анастасія 10-А ІІІ Жаріков В.В.
29. Долматов Микита 11-А ІІІ Жаріков В.В.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
30. Лабунська Анастасія 10-А ІІІ Гарбузенко Т.П.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
31. Коваленко Катерина 10-Б ІІІ Кавун О.В.
32. Скоропад Володимир 11-А І Кавун О.В.
  Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
33. Будаєв Артем 8-Б ІІІ Сударенко О.М.
   Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної графіки
34. Горбачевська Олександра 5-Б І Войцеховський М.О.
  Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій
35. Ярошенко Денис 11-А ІІ Войцеховський М.О.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної анімації
36. Ліхман Валерія  9-Б І Войцеховський М.О.

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
1. Костенко Анна 8-А І Карпікова О.І.
2. Мовчан Марія 8-А І Карпікова О.І.
3. Вербенко Радміла 8-А ІІ Карпікова О.І.
4. Ебель Анна 8-Б ІІ Карпікова О.І.
5. Будаєв Артем 8-Б ІІ Карпікова О.І.
6. Пофатна Юлія 8-Б ІІ Карпікова О.І.
7. Максименко Христина 8-Б ІІ Карпікова О.І.
8. Курганова Яна 8-Б ІІ Карпікова О.І.
9. Козіна Катерина 8-А ІІІ Карпікова О.І.
10. Луценко Марія 8-А ІІІ Христич М.В.
11. Мелкозерова Ольга  9-А І Максименко П.В.
12. Дьяченко Іванна 9-Б ІІ Максименко П.В.
13. Вітвицька Катерина  9-А ІІ Максименко П.В.
14. Надточий Даніїл  9-Б ІІІ Струк С.І.
15. Ліхман Валерія  9-Б ІІІ Максименко П.В.
16. Павлюшин Владислав 9-Б ІІІ Струк С.І.
17. Руденко Ірина  10-А І Христич М.В.
18. Синьогуб Анастасія  10-А І Христич М.В.
19. Охрімович Ярослава  10-А ІІ Христич М.В.
20. Лабунська Анастасія 10-А ІІ Христич М.В.
21. Рудь Христина  10-А ІІ Томусяк М.В.
22. Лук’янць Ірина  10-А ІІІ Христич М.В.
23. Солошенко Марія 10-Б ІІІ Христич М.В.
24. Юнацька Надія  10-Б ІІ Христич М.В.
25. Вітвицька Тамара  11-Б І Максименко П.В.
26. Озерінін Федір  11-Б ІІ Максименко П.В.
27. Ричакова Марія  11-А ІІ Максименко П.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
28. Гавриленко Герман 8-А ІІІ Кулинич О.М.
29. Костенко Анна 8-А ІІІ Кулинич О.М.
30. Максименко Христина 8-Б ІІІ Царенко Т.А.
31. Мовчан Марія 8-А ІІІ Кулинич О.М.
32. Дьяченко Іванна  9-Б ІІІ Біленко Л.М.
33. Легецька Христина  9-А ІІІ Царенко Т.А.
34. Коваленко Катерина 10-Б І Постернак М.Ю.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
35. Костенко Анна 8-А ІІ Моренко С.І.
36. Мелкозерова Ольга  9-А ІІ Лисенко О.В.
37. Артюшенко Марія 11-А ІІІ Лисенко О.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
38. Будаєв Артем 8-Б ІІ Душейко Л.М.
39. Климчук Валерій  8-Б ІІІ Душейко Л.М.
40. Козакевич Олексій  8-А ІІІ Душейко Л.М.
41. Костенко Анна 8-А ІІІ Душейко Л.М.
42. Легецька Христина  9-А ІІ Душейко Л.М.
43. Ліхман Валерія  9-Б ІІ Душейко Л.М.
44. Логвін Дмитро  10-А ІІІ Жаріков В.В.
45. Лук’янць Ірина 10-А ІІІ Жаріков В.В.
46. Симеренко Маргарита  10-Б ІІІ Жаріков В.В.
47. Долматов Микита 11-А ІІІ Жаріков В.В.
48. Лошевич Михайло  11-А ІІІ Жаріков В.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
49. Жигир Аріна  9-А І Жаріков В.В.
50. Шашкова Ангеліна  9-А ІІ Жаріков В.В.
51. Легецька Христина 9-А ІІІ Жаріков В.В.
52. Синьогуб Анастасія  10-А ІІ Жаріков В.В.
53. Логвін Дмитро  10-А ІІІ Жаріков В.В.
54. Симеренко Маргарита  10-Б ІІІ Жаріков В.В.
55. Вітвицька Тамара 11-Б ІІ Жаріков В.В.
56. Кошова Марія 11-Б ІІ Жаріков В.В.
57. Шмарко Анастасія 11-Б ІІ Жаріков В.В.
58. Зражевська Вікторія 11-А ІІІ Жаріков В.В.
59. Долматов Микита  11-А ІІІ Жаріков В.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
60. Руденко Ірина  10-А ІІІ Гарбузенко Т.П.
61. Скворцова Анастасія 10-А ІІІ Гарбузенко Т.П.
62. Зеленська Влада 11-Б ІІІ Гарбузенко Т.П.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
63. Дяченко Маргарита 7-А ІІІ Суслова В.М.
64. Костенко Анна 8-А ІІІ Суслова В.М.
65. Дрига Катерина 9-А ІІ Суслова В.М.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
66. Курганова Яна 8-Б ІІІ Ткаченко Н.М.
67. Коваленко Катерина 10-Б ІІ Кавун О.В.
68. Сябрюк Єлизавета  10-Б ІІІ Кавун О.В.
69. Пронько Ілля 10-Б ІІІ Кавун О.В.
70. Скоропад Володимир 11-А ІІІ Кавун О.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки ти психології
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
71. Коломієць Вікторія  10-Б І Громова Т.В.
72. Коваленко Катерина  10-Б ІІ Громова Т.В.
73. Вовкотруб Аліна  10-Б ІІІ Громова Т.В.
74. Горбатюк Юлія 10-А ІІІ Громова Т.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з Web-дизайну
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
75. Ліхман Валерія 9-Б ІІІ Войцеховський М.О.
76. Клапатнюк Ігор 11-А ІІІ Войцеховський М.О.
77. Ярошенко Денис 11-А ІІІ Войцеховський М.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної графіки
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
78. Романенко Іванна  6-Б ІІІ Войцеховський М.О.
79. Кальченко В’ячеслав  6-Б ІІІ Войцеховський М.О.
80. Скупневський Павло  7-Б ІІІ Войцеховський М.О.
81. Климович Ольга  8-А ІІІ Войцеховський М.О.
82. Мелкозерова Ольга  9-А І Войцеховський М.О.
83. Ліхман Валерія 9-Б ІІІ Войцеховський М.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної анімації
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
84. Климович Ольга  8-А ІІ Войцеховський М.О.
85. Ліхман Валерія 9-Б І Войцеховський М.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
86. Ярошенко Денис 11-А ІІ Войцеховський М.О.
87. Зеленська Влада 11-Б ІІІ Войцеховський М.О.