Переможці олімпіад в 2015-2016 н. р.

 

Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
1. Кузьмічов Макс 9-А І Карпікова О.І.
2. Мовчан Марія 9-А ІІ Карпікова О.І.
3. Курганова Яна 9-Б ІІ Карпікова О.І.
4. Вербенко Радміла 9-А ІІІ Карпікова О.І.
5. Максименко Христина 9-Б ІІІ Карпікова О.І.
6. Ебель Анна 9-Б ІІІ Карпікова О.І.
7. Майборода Анастасія 10-А ІІІ Максименко П.В.
8. Солошенко Марія 11-Б І Христич М.В.
9. Лабунська Анастасія 11-А ІІ Христич М.В.
10. Руденко Ірина 11-А ІІ Христич М.В.
11. Коваленко Катерина 11-Б ІІІ Томусяк М.В.
Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
12. Коваленко Катерина 11-Б ІІ Постернак М.Ю.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
13. Костенко Юлія 8-А ІІІ Польгуєва Ж.В.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури
14. Костенко Юлія 8-А ІІІ Суслова В.М.
15. Фетісова Жанна 8-Б ІІІ Суслова В.М.
  Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
16. Алєкумов Сергій 8-Б І Сергієнко Н.О.
17. Братусь Андрій 8-А І Сергієнко Н.О.
18. Гінсгеймер Катерина 8-Б І Сергієнко Н.О.
19. Фетісова Жанна 8-Б І Сергієнко Н.О.
20. Жарікова Анна-Марія 8-А ІІ Сергієнко Н.О.
21. Качура Анастасія 8-А ІІ Сергієнко Н.О.
22. Костенко Юлія 8-А ІІІ Сергієнко Н.О.
23. Трофімов Олексій 10-А І Жаріков В.В.
24. Легецька Христина 10-А ІІ Жаріков В.В.
25. Ткаченко Ольга 10-А ІІ Жаріков В.В.
26. Симеренко Маргарита 11-Б ІІ Жаріков В.В.
27. Лук`янць Ірина 11-А ІІ Жаріков В.В.
28. Сластен Микита 11-Б ІІІ Жаріков В.В.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
29. Легецька Христина 10-А ІІІ Жаріков В.В.
30. Трофімов Олексій 10-А ІІІ Жаріков В.В.
31. Шашкова Ангеліна 10-А ІІІ Жаріков В.В.
Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 
32. Костенко Юлія 8-А ІІІ Ткаченко Н.М.
33. Костенко Анна 9-А ІІІ Кавун О.В.
34. Вітвицька Катерина 10-А ІІІ Кавун О.В.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
35. Будаєв Артем 9-Б ІІІ Заіграєва Т.О.
 Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної графіки
36. Горбачевська Олександра 6-Б ІІ Войцеховський М.О.
37. Лубніна Анна 7-А ІІІ Войцеховський М.О.
38. Климович Ольга 9-А ІІ Войцеховський М.О.
  Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології
39. Коломієць Вікторія  11-Б ІІІ Громова Т.В.

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
1. Костенко Юлія 8-А І Максименко П.В.
2. Жарікова Анна-Марія 8-А ІІ Максименко П.В.
3. Лисенко Денис 8-Б ІІ Максименко П.В.
4. Братусь Андрій 8-А ІІІ Максименко П.В.
5. Климович Олена 8-А ІІІ Максименко П.В.
6. Охрімович Руслана 8-А ІІІ Максименко П.В.
7. Алєкумов Сергій 8-Б ІІІ Максименко П.В.
8. Гарасюта Нікіта 8-Б ІІІ Максименко П.В.
9. Гінсгеймер Катерина 8-Б ІІІ Максименко П.В.
10. Зінченко Марія 8-Б ІІІ Максименко П.В.
11. Тимченко Поліна 8-Б ІІІ Максименко П.В.
12. Костенко Анна 9-А І Карпікова О.І.
13. Кузьмічов Максиміліан 9-А І Карпікова О.І.
14. Мовчан Марія 9-А І Карпікова О.І.
15. Курганова Яна 9-Б ІІ Карпікова О.І.
16. Ебель Анна 9-Б ІІ Карпікова О.І.
17. Будаєв Артем 9-Б ІІ Карпікова О.І.
18. Луценко Марія 9-Б ІІ Карпікова О.І.
19. Жолтецька Анастасія 9-Б ІІ Карпікова О.І.
20. Вербенко Радміла 9-А ІІІ Карпікова О.І.
21. Дзьобак Андрій 9-А ІІІ Карпікова О.І.
22. Козіна Катерина 9-А ІІІ Карпікова О.І.
23. Лопоха Олександра 9-А ІІІ Карпікова О.І.
24. Пофатна Юлія 9-Б ІІІ Карпікова О.І.
25. Максименко Христина 9-Б ІІІ Карпікова О.І.
26. Майборода Анастасія 10-А І Максименко П.В.
27. Жигир Аріна 10-А ІІ Максименко П.В.
28. Мелкозерова Ольга 10-А ІІ Максименко П.В.
29. Рогач Аліна 10-А ІІ Максименко П.В.
30. Вітвицька Катерина 10-А ІІІ Максименко П.В.
31. Дорошенко Олександра 10-А ІІІ Максименко П.В.
32. Руденко Ірина 11-А І Христич М.В.
33. Лабунська Анастасія 11-А І Христич М.В.
34. Солошенко Марія 11-Б І Христич М.В.
35. Рудь Христина 11-А ІІ Томусяк М.В.
36. Синьогуб Анастасія 11-А ІІ Христич М.В.
37. Симеренко Маргарита 11-Б ІІ Христич М.В.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
38. Жарікова Анна-Марія 8-А ІІ Кулинич О.М.
39. Костенко Юлія 8-А ІІІ Кулинич О.М.
40. Ебель Анна 9-Б ІІ Царенко Т.А.
41. Жолтецька Анастасія 9-Б ІІІ Царенко Т.А.
42. Дьяченко Іванна 10-А ІІІ Біленко Л.М.
43. Жигир Аріна 10-А ІІІ Біленко Л.М.
44. Коваленко Катерина 11-Б ІІ Постернак М.Ю.
   
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
45. Кирпенко Тимофій 7-Б ІІІ Винниченко Л.С.
46. Жарікова Анна-Марія 8-А ІІІ Польгуєва Ж.В.
47. Костенко Юлія 8-А ІІІ Польгуєва Ж.В.
48. Гінсгеймер Катерина 8-Б ІІІ Польгуєва Ж.В.
49. Курганова Яна 9-Б ІІ Коломієць Н.О.
50. Костенко Анна 9-А ІІІ Моренко С.І.
51. Мелкозерова Ольга 10-А ІІІ Лисенко О.В.
52. Дьяченко Іванна 10-А ІІІ Коломієць Н.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
53. Алєкумов Сергій 8-Б І Сергієнко Н.О.
54. Фетісова Жанна 8-Б І Сергієнко Н.О.
55. Качура Анастасія 8-А ІІ Сергієнко Н.О.
56. Гінсгеймер Катерина 8-Б ІІ Сергієнко Н.О.
57. Братусь Андрій 8-А ІІІ Сергієнко Н.О.
58. Жарікова Анна-Марія 8-А ІІІ Сергієнко Н.О.
59. Костенко Юлія 8-А ІІІ Сергієнко Н.О.
60. Костенко Анна 9-А І Душейко Л.М.
61. Климчук Валерій 9-Б ІІІ Душейко Л.М.
62. Ткаченко Ольга 10-А ІІ Жаріков В.В.
63. Трофімов Олексій 10-А ІІ Жаріков В.В.
64. Легецька Христина 10-А ІІІ Жаріков В.В.
65. Сластен Микита 11-Б ІІ Жаріков В.В.
66. Лук'янць Ірина 11-А ІІІ Жаріков В.В.
67. Логвін Дмитро 11-А ІІІ Жаріков В.В.

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
68. Дзьобак Андрій 9-А І Жаріков В.В.
69. Гавриленко Герман 9-А ІІ Жаріков В.В.
70. Козіна Катерина 9-А ІІІ Жаріков В.В.
71. Костенко Анна 9-А ІІІ Жаріков В.В.
72. Жигир Аріна 10-А І Жаріков В.В.
73. Легецька Христина 10-А І Жаріков В.В.
74. Шашкова Ангеліна 10-А ІІ Жаріков В.В.
75. Гарник Дарія 10-А ІІІ Жаріков В.В.
76. Ткаченко Ольга 10-А ІІІ Жаріков В.В.
77. Трофімов Олексій 10-А ІІІ Жаріков В.В.
78. Синьогуб Анастасія 11-А І Жаріков В.В.
79. Логвін Дмитро 11-А ІІ Жаріков В.В.
80. Горбатюк Юлія 11-А ІІІ Жаріков В.В.
81. Симеренко Маргарита 11-Б ІІІ Жаріков В.В.

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
Прізвище та ім`я учня Клас Місце Учитель
82. Будаєв Артем 9-Б ІІІ Заіграєва Т.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
83. Дьячек Аліна 7-А ІІІ Братусь С.К.
84. Кирпенко Тимофій 7-Б ІІІ Братусь С.К.
85. Будаєв Артем 9-Б ІІІ Братусь С.К.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
86. Казакевич Олексій 9-А ІІ Гарбузенко Т.П.
87. Іванова Олександра 9-Б ІІІ Гарбузенко Т.П.
88. Мартишев Артем 9-Б ІІІ Гарбузенко Т.П.
89. Трофімов Олексій 10-А ІІ Гарбузенко Т.П.
90. Гарник Дарія 10-А ІІІ Гарбузенко Т.П.
91. Легецька Христина 10-А ІІІ Гарбузенко Т.П.
92. Шашкова Ангеліна 10-А ІІІ Гарбузенко Т.П.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
93. Фетісова Жанна 8-Б ІІІ Ткаченко Н.М.
94. Костенко Анна 9-А ІІІ Кавун О.В.
95. Сябрюк Єлизавета 11-Б ІІІ Кавун О.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної графіки
96. Горбачевська Олександра 6-Б І Войцеховський М.О.
97. Лубніна Анна 7-А І Войцеховський М.О.
98. Климович Ольга 9-А ІІІ Войцеховський М.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп`ютерної анімації
99. Лубніна Анна 7-А І Войцеховський М.О.
100. Будаєв Артем 9-Б ІІ Войцеховський М.О.
101. Мелкозерова Ольга 10-А ІІ Войцеховський М.О.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва
102. Лубніна Анна 7-А ІІ Мілюкова М.В.
103. Красавцева Софія 9-Б ІІ Мілюкова М.В.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури
104. Дяченко Маргарита 8-А ІІ Суслова В.М.
105. Костенко Юлія 8-А ІІІ Суслова В.М.
106. Фетісова Жанна 8-Б ІІІ Майорко М.В.
107. Вітвицька Катерина 10-А ІІІ Суслова В.М.
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади із педагогіки та психології
108. Вітвицька Катерина 10-А І Громова Т.В.
109. Коломийцева Яна 10-А ІІ Громова Т.В.
110. Рогач Аліна 10-А ІІІ Громова Т.В.
111. Коломієць Вікторія 11-Б І Громова Т.В.
112. Логвін Дмитро 11-А ІІІ Громова Т.В.