Оздоровлення учнів початкових класів

У НВК №167 з 2009 року працює програма «Школа здоров’я». Одним із напрямків цієї програми є оздоровлення дітей у закладах санаторного типу.

Так, за період з жовтня 2011 року по травень 2016 року у дитячому санаторії «Ялинка»,  що у Пущі Водиці, відпочили 915 учнів.
    Висококваліфікований персонал, сприятливі кліматичні умови, лікувально-профілактичний режим, повноцінне 5-разове харчування, достатній сон, максимальне перебування на свіжому повітрі, комплекс лікувально-оздоровчих заходів, фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура і масаж сприяють поліпшенню здоров’я дитини.

Оздоровлення малечі супроводжувалося навчальним процесом. Це дозволило виконати всі навчальні програми. Навчальний процес забезпечували класоводи Лобунець Л.М., Згурська ЛМ., Ядак Л.І., Бруновська В.В. та вчитель німецької мови Зражевська Ю.І.