Навчання та оздоровлення учнів початкових класів НВК № 167 м. Києва в санаторії «Ялинка»

У рамках програми «Школа здоров’я», яка запроваджена у НВК №167 м. Києва з 2009 року, цієї осені учні 2-В і 3-Б класів відпочивали у санаторії «Ялинка», що у Пущі-Водиці. Перебування у санаторії відбувалося безвідривно від навчання і супроводжувалося всім спектром оздоровчих процедур, які надає медичний заклад. Це і аромотерапія, і галотерапія, і масажі,і лікувальна фізкультура, і кисневі пінки. База санаторію має навчальні класи для проведення повноцінних уроків, кімнати для проживання дітей, санітарно-гігієнічні кімнати , роздягальню. Територія санаторію велика і упорядкована. Є спеціальні дитячі майданчики, футбольне поле, баскетбольний майданчик, літня естрада. Високі сосни та ялини є своєрідною окрасою території. Чисте повітря і близькість до джерел та озер робить особливо привабливим для дітей перебування у санаторії у будь-яку пору року. Єднання з природою відчувається у ранкових зустрічах з білками, у шурхотінні листя під ногами, у журливому курликанні журавлів.

Повноцінне п’ятиразове харчування сприяє гармонійному оздоровленню дітей. Цікаво продумане дозвілля, ігри, прогулянки, дискотеки - все це збережеться у спогадах маленьких відвідувачів санаторію. На згадку про себе учні залишили стінгазети, виконані з любов’ю та вдячністю до всіх, хто доглядав і піклувався про них протягом трьох тижнів перебування у санаторії «Ялинка».

«Ялинка» - санаторій просто клас!
Він радо зустрічає вкотре нас.
Веселі 2-В і 3-Б
У радості у жовтні тут живе.
За партами влаштуємось зрання,
Куди б вмістити в голову знання?
Тут встигнути б поїсти 5 разів
Та ще не зіпсувати всіх харчів.
Прогулянки, аромотерапія, пінки,
І дискотека - не стояння біля стінки.
Вже обертом іде у голові.
А як приємно хрумати пайки!
Спасибі всім,хто нас приймав,
Хто гарний настрій всім нам дарував.
Хто лікував,ночей не досипав,
За нас, маленьких всіх, переживав.
Хто хоче позитиву у житті,
Рушайте до «Ялинки» залюбки!