Учні 3-А класу розпочали акцію озеленення «Моя школа-мій дім»

Весна асоціюється з цвітінням перших квітів, вони забарвлюють сад яскравими кольорами і символізують прихід довгоочікуваного тепла.
    Квіти…як їх багато на нашій землі. Вони скрізь: і біля охайних осель, і на полях, і на білих рушниках. Іноді здається, що слова «квітка» і «Україна» – синоніми. Бо такої квітучої землі як наша немає ніде в світі.
    23 березня учні 3-А класу розпочали акцію озеленення «Моя школа-мій дім».
    Не всі діти займаються вирощуванням квітів у себе вдома і тому не уявляють кінцевого результату своєї роботи. Саме для того, щоб показати учням, як милують око власноруч висаджені квіти, ми вирішили виростити свій дивосад. Така благородна справа, як озеленення шкільної території, покликана створити на шкільному подвір’ї красу і затишок.
    З ентузіазмом, бадьорі та усміхнені, школярі взялися за роботу. Вже скоро на шкільних клумбах зявляться квіткові композиції, переливаючись на сонці різними барвами.