Пам’ятаємо, пишаємось, вшановуємо …

День Пам’яті та примирення  і Свято Перемоги — знаменні дні для всього українського народу.

Кожного року ми знову і знову згадуємо уроки тієї трагедії, вшановуємо пам'ять загиблих, вітаємо і дякуємо нашим ветеранам, які захищали кожний клаптик рідної землі. Про все це добре знають та пам’ятають в НВК №167 м. Києва. Саме з нагоди відзначення Дня Пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні прес-центр шкільного парламенту організував уже традиційні фотовиставку «Щасливі спогади» та виставку плакатів і малюнків «Подвиг народу буде жити в віках». А члени аналітичного сектору спільно з класними керівниками 6 травня 2015 року провели Єдиний урок мужності, пам’яті та примирення.

Багато років учні і вчителі навчального закладу товаришують з Радою ветеранів мікрорайону «Ленінградська площа», жодне шкільне свято не проходить без участі голови ради ветеранів, Вінницької Надії Олександрівни. Та цього року учні завітали в гості до ветеранів з подарунками та святковим  концертом, який організував і провів організаційний сектор шкільного парламенту.

Представники інформаційно-оформлюючого відділу прес-центру разом з вчителем трудового навчання Єрмоленко В.В. проводили майстер-класи з виготовлення «маків пам’яті», які учасники концерту дарували сивочолим захисникам Вітчизни.

Голова ради учнівського самоврядування, Турчін Анна, вітаючи ветеранів, зазначила: «Ці маки – це рани усіх тих, хто не повернувся з поля бою. Кожна квітка – це символ болю і страждання, які випали на Вашу долю. Низький уклін Вам, ветерани, за мужність і витримку! Ми незабудемо, не відкинемо у безпам’ятство Ваш Подвиг»!

З Днем Перемоги!

Пам’ятаємо! Перемагаємо!