Перемога в проекті «Енергоефективні школи»

З грудня  2014 року по травень 2015 року  вчителі, учні та батьки учнів НВК № 167 м. Києва активно працювали в проекті «Енергоефективна школа» у рамках програми соціального партнерства ДТЕК, Інституту місцевого розвитку та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради. Шість напружених місяців, які в черговий раз об’єднали  весь навчальний заклад від перших до одинадцятих класів: конкурси та  вікторини, уроки та виховні години, тепло- аудити навчальних приміщень та робота над проектними пропозиціями, агітаційна робота в  мікрорайоні, економія електроенергії в школі та вдома,урочисте відкриття проекту та заключний фестиваль…

І ось  підведення підсумків на заключній конференції в Будинку вчителя, захист учнями пілотних класів проектних пропозицій по виконанню теплозберігаючих заходів. І ми-перші!  Заклад  отримав диплом першого ступеня як переможець проекту «Енергоефективні школи» у 2014-2015 навчальному році та грант на 120 000 гривень  на проведення енергоаудиту та виконання енергоефективних заходів. Крім того, учениця 11 – А класу Стаднюк Валерія  отримала цінний подарунок  за перемогу у конкурсі соціальної реклами на тему енергоефективності (біг-борд з її роботою можна побачити на пр. Возз’єднання  біля універмагу).

А  вистава учнів 1-А класу «Рукавичка» визнана найкращою в Україні, за що діти теж отримали цінний подарунок.

Але ми пишаємося не тільки нашою перемогою, але й вітаємо 10 шкіл нашого Дніпровського району, які разом мають  найкращі показники серед всіх районів міста Києва за кількістю збереженої електроенергії. Вітаємо також наших колег із загальноосвітньої школи № 99, які теж отримали грант як навчальний заклад, який має високі показники зі збереження електроенергії.

Проект закінчився, але  знання та навички збереження ресурсів залишаються з нами!