Розпочався тиждень початкової школи

З 20 березня 2017 року у НВК № 167 м. Києва розпочався тиждень початкової школи. Другі класи із захопленням долучилися до проекту «На долонях Всесвіту». Учні наввипередки виступали з підготовленими презентаціями та повідомленнями про таємниці Всесвіту: планети, зірки, сузір’я, далекі галактики, космічні кораблі та космонавтів. Винахідливі й розумні, діти демонстрували поробки, виготовлені власними руками. Куди тільки не закинула глядачів безмежна дитяча фантазія! Ракети і літаючі тарілки, аплікації та малюнки, макети Сонячної системи, годинники на космічну тематику – ось лише невеличкий перелік того, що захопило і занурило другокласників до пізнання космічних таємниць, відкрило шлях до пошукової дослідницької діяльності.