Участь команди НВК №167 м. Києва у засіданнях Школи юних послів миру

2 квітня 2015 року учні НВК №167 м. Києва були запрошені для участі у роботі Школи юних послів миру, яку спільно організували та провели Федерація Всесвітнього Миру та Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».
   Учасникам заходу було запропоновано цікаві тематичні інтерактивні тренінги, зустріч зі студентами з  Південної Кореї, а також голова Федерації Всесвітнього миру в Україні, Михайло Ільїн записав відео звернення юних послів миру до засновника волонтерської організації Peace One Day, Джеремі Гіллі.
    Вся ця робота збагатила знання учнів про волонтерську роботу та спонукала їх відчути власну відповідальність за майбутнє України. А 21 жовтня, коли Школа юних послів миру поновила свою роботу у цьому навчальному році, містер Гіллі надіслав своє відео звернення до майбутніх послів миру.
    Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за організований захід та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.