Участь команди НВК №167 м. Києва у ІІІ Конгресі юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

21 вересня 2016 року, у Міжнародний день миру  учні НВК №167 м. Києва взяли участь у роботі  ІІІ-го Конгресу юних посланців миру «Усім світом – за мир!», який відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.
     У Конгресі взяли участь 450 учасників. Це діти та педагоги з 25 шкіл міста Києва, які є учасниками громадського руху «Діти – посли миру», представники державних установ та громадських організацій, київські освітяни та гості.
     Форум  пройшов під гаслом «Цілі сталого розвитку: структурні елементи побудови миру». Учасникам було запропоновано миротворну акцію «Парасольки миру» під час якої усі бажаючі мали змогу проявити свої творчі здібності , розмальовуючи парасольки на тематику миру. Учні представили звіти про свою діяльність та миротворні проекти, які вони впроваджували у своїх навчальних закладах протягом 2015-2016 навчального року.
     За результатами року роботи команди учнів у зазначеному проекті наш навчальний заклад був відзначений Сертифікатом Федерації Всесвітнього миру, а гімназисти були  удостоєні почесного звання «Юний посол миру».
     Учасників привітали почесні гості: Александар Патарински від посольства Болгарії, народна артистка України, Посол Миру Наталія Шелепницька та пані Зузанна, голова Волонтерів ООН в Україні.
     Закінчився Конгрес яскравим флеш-мобом «Голуб миру. З Україною в серці», в якому взяли участь всі учасники Конгресу, випустивши в небо жовті, блакитні ті білі кульки з побажанням миру та злагоди в Україні та всьому світі.
     Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу співпрацю.