Участь команди НВК №167 м. Києва у ІІ Конгресі юних послів миру «Усім світом за мир»

Протягом 2014-2015 н.р. команда НВК №167 м. Києва активно працювала у проекті Школа Юних Послів миру.
     Юні Посли миру – це активно діючий рух юних лідерів, які активно навчаються та просувають у суспільстві ідею загального миру на Землі за допомогою добровільного служіння іншим, сімейного благополуччя, взаємного діалогу і співпраці.
     18 листопада 2015 року учні НВК №167 м. Києва взяли участь у роботі ІІ-го Конгресу юних послів миру «Усім світом за мир», який відбувався у Київському міському будинку учителя за сприяння Федерації Всесвітнього миру. За результатами року роботи команди учнів у зазначеному проекті наш навчальний заклад був відзначений Сертифікатом Федерації Всесвітнього миру.
     Учасникам форуму було запропоновано акцію «Парасольки миру», відбулося нагородження переможців Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів «Служіння заради миру 2014-2015», в якому проект «Діти за мир»  команди нашого навчального закладу  був відзначений дипломом Федерації Всесвітнього миру та громадської організації «Всеукраїнська молодіжна Федерація молоді за мир».  Також в рамках проекту відбулася Міжнародна  конференція «Виховання молоді – ключ до парадигми лідерства», в рамках якої учениця 9-А класу Костенко Анна здобула звання Юний посол миру та була відзначена сертифікатом Федерації Всесвітнього миру.

Федерація Всесвітнього миру присвоює почесне звання Юний Посол миру тим, чиє життя є прикладом втілення ідеалу життя заради інших, тим, хто присвятив своє життя практиці та поширенню універсальних моральних та сімейних цінностей, міжрелігійної співпраці та міжнаціональної злагоди, відповідальних засобів масової інформації, а також побудові культури миру.
     А 26 листопада 2015 року ми мали за честь вітати у стінах нашого навчального закладу Голову правління Федерації Всесвітнього миру Ільїна Михайла Вікторовича, який відзначив званням Юний Посол миру учнів 9-А класу Бубнова Юрія, Вербенко Радмілу, Гавриленка Германа, Лопоху Олександру, а також ученицю 8-А класу Костенко Юлію. Крім того учні розповіли про роботу, яку вони провели в рамках проекту Школа Юних Послів Миру.
     Учнівський та педагогічний колективи НВК №167 м. Києва вдячні організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу співпрацю.