Посвята в гімназисти учнів 5-х класів

25 жовтня 2016 року гімназійна родина навчально-виховного комплексу № 167 м. Києва урочисто прийняла до своїх лав цьогорічних п`ятикласників.
     Це урочисте свято запам’ятається учням. На посвяті Прометей передав п’ятикласникам символічний вогонь знань, музи наділили гімназистів талантами, богиня Афіна сказала напутні слова та президент ради учнівського самоврядування Охрімович Руслана, учениця 9-А класу зачитала рішення ради старшокласників про зарахування до лав гімназистів учнів 5-тих класів. А гімн гімназії, який пролунав наприкінці свята – співали вже не просто п’ятикласники, а справжні гімназисти. Які присягнули бути вірними ідеалам гімназії та славним традиціям українського народу та віддавати здобуті знання на благо України.
     П’ятикласники отримали «Посвідчення Гімназиста», які їм урочисто вручила директор навчально-виховного комплексу Кавун Олена Володимирівна.
     Талановиті виступи учнів зачарували аудиторію. Бажаємо усім гімназистам бути гідними носити таке високе звання! Адже гімназист - це звучить гордо!