Фінал VІ районного правового турніру

З 19.10.15р. по 22.10.15р. проходив традиційний VІ районний правовий турнір. У фінал за результатами трьох відбіркових днів вийшли команди:

НВК №30 «ЕкоНад»«Апельсин»;
СШ №125«Парламент 125»;
НВК №167«МінЮст»;
СШ №234 «Вікторія»;
Технічний ліцей «Енергія права»;
НВК «Домінанта»«Правовий альянс «Домінанта».

Оцінювало змагання компетентне журі:
Лапіка Ірина Олександрівна – начальник відділу з питань виховної роботи управління освіти Дніпровського району;
- Волковський Микола Ігорович – спеціаліст управління юстиції Дніпровського району м.Києва;
- Носик Юрій Володимирович – кандидат юридичних наук, доцент юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Калінюк Анжела Леонідівна – викладач факультету підготовки фахівців для спецрозділів у Національній академії внутрішніх справ;
- Ярошенко Сергій – випускник 2013-2014 навчального року, золотий медаліст СШ №234, а зараз студент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, майбутній банкір.

Ведучою брейн-рингу була вчитель з правознавства СШ №234 Тимощук Лідія Іванівна.

За підсумками наполегливої боротьби перемогу у VI районному правовому турнірі для команд учнів 10-11-х класів здобула команда СШ №234 – «Вікторія»Наш "МінЮст" на другому місці, після команди школи, яка проводила цю гру.

Склад команди "МінЮст":
Синьогуб Анастасія (11а) - капітан;
Симеренко Маргарита (11б);
Логвін Дмитро (11а);
Трофімов Олексій (10а);
Легецька Христина (10а);
Шашкова Ангеліна (10а);
Жигир Аріна (10а).

Куратор команди – Жаріков Віктор Володимирович, вчитель історії та правознавства

Журі було вражене високим рівнем підготовки учнів і подякувало учасникам і кураторам команд. Всіх учасників нагородили дипломами та правовою літературою.