Буде прибрано пункт прийому вторсировини

Нещодавно відбулося засідання робочої групи Київської міської ради з питання  закриття пункту приймання вторинної сировини біля нашого навчального закладу. Засідання робочої групи було ініційовано депутатом Київської  міської ради Горбуновим Ярославом Володимировичем у відповідь на лист-звернення  від батьківської та педагогічної громади школи. На засіданні групи від батьківського колективу школи були присутні мами наших учнів: Костенко Тетяна Володимирівна, Герасименко Олена Ігорівна, Чернявська Оксана Миколаївна. Завдяки активній позиції наших мам та підтримці Ярослава Володимировича Горбунова представники  підприємства  "Київміськвторресурси" пообіцяли протягом  двох місяців перепрофіліювати пункт приймання вторсировини у магазин канцелярського приладдя.

Після першої приємної  спільної перемоги (встановлення  світлофора  на перехресті проспекту Миру та вулиці Чудновського) нам вдалося громадою за участі Ярослава Володимировича вирішити ще одне проблемне для нашого навчального закладу питання. Разом ми сила!