Розпочато реконструкцію

Шановні  вчителі, батьки та учні.
    В минулому навчальному році наш навчальний заклад брав участь у проекті «Енергоефективна школа», де ми вибороли перше місце та отримали 120 000 грн від компанії ДТЕК.

Нами було розроблено проект по реконструкції вхідної групи (добудова додаткового тамбуру), що дозволить зменшити потрапляння холодного повітря взимку в приміщення та підвищити температуру на першому поверсі на декілька градусів. Крім того, за проектом  буде проведено заміну дверей бокових виходів.

Реконструкція розпочалася, маю надію, що тимчасові незручності у зв’язку з проведенням ремонтних робіт  ми витримаємо.

Ще раз хочу подякувати всім колегам, учням та батькам  за участь у проекті та такий чудовий результат.

Олена Володимирівна Кавун