Перемоги учнів НВК №167 м. Києва на ІV (республіканському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Перемоги учнів НВК №167 м. Києва у різноманітних творчих конкурсах, інтелектуальних турнірах, олімпіадах та конкурсах МАН стали вже традиційними. Але кожне нове звершення – це завжди дуже хвилююча й радісна подія для всієї шкільної родини.

Так, затамувавши подих, й учні, й вчителі навчального закладу слідкували за участю Руденко Ірини, учениці 11-А класу, у ІV (республіканському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та Трофімова Олексія, учня 10 класу, у ІV (республіканському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Не було ніяких сумнівів стосовно того, що наші повернуться з перемогою. І очікування справдилися. Ми горді й щасливі вітати Руденко Ірину та її вчителя Христич Марину Володимирівну з ІІ місцем у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, яке вона виборола серед 55 учасників з усієї України. Наші щирі вітання Трофімову Олексію та його вчителю Жарікову Віктору Володимировичу з ІІІ місцем у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Звісно, життя не знає умовного способу. Але ми переконані у тому, що якщо б відбувся  ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед 8 класів, то четверо наших учнів, які увійшли до команди м. Києва виступили не менш гідно, ніж їх старші товариші.

Отже, вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! Успіхів нашим учням та їх наставникам і нових перемог!