Фінал декади фізичної культури

З 11 по 26 вересня в НВК №167 м. Києва проходила декада фізичної культури. Тематичні декади стали вже традицією у навчальному закладі. Старт їм дає саме декада фізичної культури у вересні місяці. Спортивні вікторини, естафети, змагання з футболу та волейболу, турнір з легкої атлетики, спортивне сімейне свято, проекти «Мода в спорті», «Спорт у Стародавній Греції», «Спортивні світові рекорди українців» - всі ці заходи стали яскравими сторінками декади. А її фінал запам’ятався проведенням спортивно-туристичної гри «Робінзонада», яка відбулася в суботу, 26 вересня.

Чудова погода додала ще кращого настрою учасникам гри. Ними були 12 команд з 5 по 10 клас. Але й одинадцятикласники не залишилися осторонь – вони були модераторами ряду станцій. Поряд з учнівськими командами з не меншим азартом у грі взяли участь і команди батьків. Важливість і необхідність подібних заходів відзначила й Кудинська Жанна Вікторівна, заступник начальника Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, яка була присутня на грі.

Після підведення підсумків учасники й переможці отримають почесні медалі та кубки. Але в незалежності від місця на п’єдесталі всі учасники вже стали переможцями. Адже здоров’я, посмішка, дружба більше за будь-яке місце, навіть перше!